joi, 24 martie 2011

Graffiti in Padova - 2010


!!!




Realizat prin caligrafiere foarte expresiva....impecabila ;)


Detaliu 1

Detaliu 2


Super...





Desen expresiv :)






Stilizare si cromatica superba




 Elaborat....legal... :)








;)


Efect foarte expresiv ;)

Sinteza grafica....




























Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu